دربی

یحیی گل محمدی گفت: به نظر من هر دو صحنه که در محوطه جریمه استقلال رخ داد پنالتی بود. وقتی که به رختکن رفتیم مطلع شدیم که کارشناسان همه پنالتی‌ها را تایید کرده‌اند اما نمی‌دانم چرا داور پنالتی نگرفت.

 • به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد شدید از عملکرد تیم داوری، پنالتی‌های از دست رفته تیمش را عامل تساوی بازی دربی تلقی کرد.

  وی افزود: ما بازی را خوب شروع کردیم و خوب هم تمام کردیم من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و از آنها تشکر می‌کنم فقط کمی در زدن ضربات آخر بی‌دقتی کردیم.

  گل محمدی در ادامه تصریح کرد: خیلی راحت از پنالتی‌های تیم ما می‌گذرند. این چه سناریویی است که برای ما نوشته می‌شود. از وقتی من سرمربی شده‌ام از این پنالتی‌ها زیاد برای تیم ما نگرفته‌اند.

  سرمربی سرخپوشان خاطر نشان کرد: دیگر نمی‌دانیم به کی و کجا شکایت کنیم. صدای مابه جایی نمی‌رسد. اگر رسیده بود تا الان جواب داده بود. من نمی‌دانم جواب 30 میلیون هوادار پرسپولیس که شب و روز ندارند را چه کسی می‌دهد؟ از تمام هواداران تشکر می‌کنم و از مسوولان خواهش می‌کنم به مسأله داوری رسیدگی کنند تا این معضل حل شود.

  گل محمدی ادامه داد: استقلال خیلی عقب کشیده بود و با تعداد مدافعان زیادی بازی می‌کرد. برای تیم ما خیلی سخت بود که از این دفاع چند لایه عبور کنیم اما به نظرم در مجموع خوب بازی کردیم.

  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ چیز برای ما تمام نشده است. ما با تمام قوا می‌جنگیم تا لیگ را در یکی از رده‌های بالای جدول تمام کنیم. به نظر من کریم خوب بازی کرد و یکی از بهترین بازی‌های عمرش را انجام داد. در کل از انصاری فرد راضی هستم. دلیل تعویضش هم خستگی زیاد او بود.

  گل‌محمدی درباره نرسیدن علی کریمی به این بازی نیز گفت: متاسفانه مصدومیت او بیش از چیزی که انتظارش را داشتیم طول کشید. من فکر می‌کردم بتواند در این دیدار برای ما بازی کند. این هم یکی از بدشانسی‌های ما بود. نبود کریمی در این یکی، دو هفته در تیم ما حس شد. امیدوارم هرچه سریع‌تر با آمادگی کامل برگردد.

  سرمربی پرسپولیس در پایان در خصوص کسب سهمیه آسیا نیز گفت: امیدوار هستیم جزو تیم‌های بالای جدول باشیم و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم. هرچند کمی دیر شده اما ناامید نیستیم و امیدواریم با روند خوب در ادامه رقابت‌ها امتیازهای از دست رفته نیم فصل اول را جبران کنیم.

استقلالی عزیز از این به بعد به تیمت بگو لوک خوش شانس چون خودت باور داری که ما توی این بازی بهترین بودیم.


/ 0 نظر / 13 بازدید